Przerwa techniczna! Ceny produktów mogą być nieaktualne. Zamówienia będą wyceniane indywidualne. Za utrudnienia przepraszamy.

Blog

Drzwi Przylgowe a Bezprzylgowe. O co tu chodzi?

Drzwi przylgowe czy bezprzylgowe? Zastanawiasz się o co tu chodzi, co to jest? W tym artykule znajdziesz najpotrzebniejsze informacje.
CZYTAJ DALEJ

Na co zwrócić uwagę przy kupnie drzwi?

Drzwi wewnętrzne są z jednym z najważniejszych części budynku, swego rodzaju wizytówką, bez wątpienia są pierwszym elementem, które widzimy po wejściu do wnętrza. Zatem nie bój się ich wyboru. W tym artykule podpowiemy Ci na co należy zwrócić uwagę przy ich zakupie.
CZYTAJ DALEJ

Drzwi zewnętrzne do domu i wejściowe do mieszkania.

Kilka najważniejszych informacji w tematyce drzwi zewnętrznych i wejściowych do mieszkania. Współczynnik przenikania ciepła U dla drzwi zewnętrznych według obowiązujących norm nie powinien być wyższy niż 2,6 W/(m²K)- ogólna zasada, im mniej tym lepiej. Natomiast w przypadku bezpieczeństwa- wyróżniamy trzy klasy A, B oraz C- z tym iż to C jest klasą charakteryzującą największe bezpieczeństwo. Warto również zwrócić uwagę na materiał i jakość ich wykonania. Np. czy aby drzwi są solidnie wykończone, nic nie jest luźnie i nie lata itp. - W naszej ofercie posiadamy drzwi zewnętrzne drewniane, stalowe oraz aluminiowe.

CZYTAJ DALEJ

Strona otwierania drzwi - wszystko co musisz wiedzieć.

Pierwszym aspektem przy zakupie nowych drzwi wewnętrznych jest ich funkcjonalność. Trzeba określić czy będą się one otwierać na lewo czy na prawo. Z pozoru trudne i niejednoznaczne? W tym artykule pomożemy Ci dokonać najodpowiedniejszego wyboru, podpowiemy na co zwrócić uwagę oraz jak rozpoznać drzwi wewnętrzne lewe od prawych. Złe określenie stronności drzwi może przysporzyć Ci wiele problemów w codziennym funkcjonowaniu, warto więc poświęcić temu odrobinę uwagi.
CZYTAJ DALEJ

Stare ościeżnice a nowe skrzydło?

Wiele osób pyta, czy na stare metalowe ościeżnice, można zamontować nowe skrzydło.

Odpowiedź brzmi: -można, ale tylko pod warunkiem spełnienia pewnych wymogów. Aby skrzydło pasowało do naszej ościeżnicy, musimy odpowiednio je zmierzyć- instruktaż znajdą Państwo poniżej, w krótkim filmiku. Należy pamiętać, iż aby nowe skrzydło mogło zostać zastosowane muszą być spełnione WSZYSTKIE warianty!


Zapraszamy do oglądania! W roli głównej- Pan Wojtek, właściciel firmy Solidne drzwi.CZYTAJ DALEJ

Ościeżnice - którą wybrać i co warto widzieć ?

Przyjdzie taki moment w życiu, że każdego z nas będzie czekać remont domu czy to też mieszkania. Szkoda by było przepuścić okazję wymiany starych drzwi na nowe. Musimy pamiętać, że drzwi to nie tylko same skrzydło, ale to też ościeżnica. Dlatego warto wcześniej zaczerpnąć odrobinę informacji na temat rodzai ościeżnic.

CZYTAJ DALEJ

Producenci drzwi - charakterystyka

Stolarka każdego z producentów drzwi charakteryzuje się określonymi cechami. Poniżej po krótce przedstawiamy najważniejsze informacje na temat producentów drzwi oraz ich produktów.

CZYTAJ DALEJ

Polecane dobre i tanie drzwi TOP 10

W tym zestawieniu znajdziesz tanie, ale dobre drzwi na każdą kieszeń. Idealne do codziennego użytku. Część z nich zapewnia równie dobry, a nawet lepszy komfort użytkowania od droższych modeli. Coraz częściej znajdziemy wśród nich modele wykonane z wysoce jakościowych materiałów drewnopochodnych.

CZYTAJ DALEJ
Wyświetlono: 1 do 8 z 8 (1 stron)